DIGITĀLIE RISINĀJUMI

UZŅĒMUMIEM, KURI SAPROT MĀJASLAPU ĪSTO PIENESUMU BIZNESA IZAUGSMEI ZĪMOLA NOSTIPRINĀŠANAI KLIENTU PIESAISTEI
UZŅĒMUMIEM, KURI SAPROT MĀJASLAPU ĪSTO PIENESUMU
- BIZNESA IZAUGSMEI,
- ZĪMOLA NOSTIPRINĀŠANAI,
- KLIENTU PIESAISTEI

Mēs neesam tikai mājaslapas izstrādātāji – mēs esam jūsu partneri!

JĀNIS MORĀNS

Par pilots.lv

Piedāvājam sniegt pilna spektra digitālā mārketinga pakalpojumus. Mūsu mērķis nav “konveijera” tipa mājas lapas – bet gan palīdzēt jums izveidot jēgpilnu resursu jūsu biznesa attīstībai.

Ko par mums saka klienti

Realizējot klienta ieceres – prasme kreatīvi uztvert tā vēlmes, vajadzības un ieceres būtību gan verbālā, gan neverbālā formā; profesionālā ētika un godīgums; labā kvalitāte; mobilitāte; plašs un interesants piedāvājumu klāsts. Paldies!

Inga Audere

5/5
Paldies, pilots.lv par veiksmīgo sadarbību projektā linkedtoskills.com Lieliska komunikācija ar lapas veidotājiem gan struktūras, gan SEO jautājumos.

Linked & Skills

5/5
Vērtējot savstarpējo sadarbību, esam ļoti apmierināti un patīkami pārsteigti par pilots.lv ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Īpaši novērtējam viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu vajadzībās, viņu aizrautību, vēlmi atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus un atbildības sajūtu par veicamo darbu un tā rezultātu. Rekomendējam šo uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!

Guntis Karelis

5/5

GK Neiroklīnika

Paldies pilots.lv par Jūsu ieguldīto darbu mūsu mājas lapas izveidē! Projekta izpildes laikā bija patīkama komunikācija, tika uzklausītas visas manas vēlmes. Darbs ir izpildīts kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Es noteikti iesaku pilots.lv pakalpojumus kompānijām, kuras vēlas izveidot profesionālu mājas lapu.

Dzintra Suste

5/5

fascinoconcept.co.uk

IZCILS KLIENTU
APKALPOŠANAS SERVISS

Pilots.lv nav tikai mājaslapas izstrādātāji, mēs esam jūsu partneri! Teicama biznesa pamatā ir sapratne un izcils klientu apkalpošanas serviss.

MŪSDIENĪGI DIGITĀLIE IT UN MĀRKETINGA RISINĀJUMI

Izstrādājam plaša profila digitālos projektus, lai veiksmīgi sasniegtu jūsu izvirzītos mērķus.

REZULTĀTI = ILGTERMIŅA SADARBĪBAS PAMATS

Mēs cenšamies palielināt jūsu uzņēmuma peļņu, lai nākotnē jūs atkal pie mums atgrieztos ar jaunām idejām un augstākām ambīcijām.

Ko mēs esam paveikuši?

Sadarbojamies ar plaša spektra uzņēmumiem. Spējam rast risinājumus pat īpaši sarežģītām sistēmām. Apskati mūsu paveiktos darbus.

Uzraksti mums!