foto un video pakalpojumi pilots

FOTO & VIDEO PAKALPOJUMI

FOTO UN VIDEO GRAFIKAS JŪSU BIZNESAM AUTENTISKI VIZUĀLIE ELEMENTI SNIEDZ UZTICĪBU UN LABĀKU SEO

FOTO UN VIDEO GRAFIKAS - JŪSU BIZNESAM

Mājas lapā izvietotas autentiskas bildes vai video sniedz klientam priekšstatu par uzņēmuma kvalitāti, lai klients jums uzticētos -nepietiek vien ar bilžu bankās atrodamajām grafikām, ir nepieciešams mājas lapai radīt personību.

FOTO UN VIDEO GRAFIKAS - JŪSU BIZNESAM

FOTO & VIDEO PIENESUMS JŪSU TĒLAM

IEDROŠINI KLIENTU

Ir pierādīts, ka internetā cilvēki iepērkas tikai no uzticamiem avotiem, tādēļ jums ir jārada klientos uzticība. Mājas lapas – kurās izmanto fotogrāfijas tikai no bilžu bankām izskatās bezpersoniskas un var kalpot par iemeslu – dēļ tā – ka klients pamet mājas lapu. Grafiskie elementi nedrīkst būt arī nekvalitatīvi, bildēm ir jābūt gaumīgam un informatīvām.

FOTO & VIDEO - SEO PIENESUMS

Autentiskas un optimizētas fotogrāfijas uzlabo autoritāti Google un citās meklētājprogrammās. Video materiāli, kurus izvietojat Youtube ar attiecīgajiem atslēgas vārdiem spēj ne tikai klientos viest lielāku uzticību, bet gan krasi uzlabo mājas lapas pozīciju attiecīgajiem atslēgas vārdiem meklētājprogrammās.

Pilots.lv nodrošina foto/video izveidi un apstrādi mazam vai vidējam uzņēmumam. Piedāvājam foto un video iespējas izmantojot dronu.

Drona foto-video dabas skati un objekti

drona video kombains air foto Liepājā

Drona foto-video objektu apsekošana