kāds ir labākais hostings un kādu hostingu izvēlēties?

Kurš ir labākais hostings?

Viens no svarīgākajiem mājas lapas faktoriem ir labs hostings (vieta – kur glabāsies mājas lapa). Kādreiz bija grūti nezinātājam atrast labu hostinga kompāniju, laikam ejot, kad nu jau gandrīz visas kompānijas piedāvā ātrus (SSD) serverus, ērtus vadības paneļus, viena klikšķa instalācijas un bezmaksas SSL sertifikātus, svarīgākais faktors ir hostinga firmas klientu atbalsts.

Kurš ir labākais hostings? Sniedzam jums ieskatu par labākajām hostinga kompānijām.

Nano, ProWeb, GoDaddy salīdzinājums

Nano

ProWeb

GoDaddy

Lētākais hostinga plāns

3.64€

1.38€

2.99€

Ieteicamais hostinga plāns biznesam

8.61€

8.61€

14.99€

Back up

Bezmaksas

Bezmaksas

2.99€

Tehniskais atbalsts
5/5
5/5
2/5
SSD disku serveris

+

+

+

Informatīvs hostinga plāna apraksts
4/5
5/5
4/5
Bezmaksas SSL sertifikāts

+

+

Servera ātrums
5/5
5/5
3/5

 NanoProWebGoDaddy
Lētākais hostinga plāns3.64€1.38€2.99€
Ieteicamais hostinga plāns biznesam8.61€8.61€14.99€
Back upBezmaksasBezmaksas2.99€
Tehniskais atbalsts5/55/52/5
SSD disku serverisIrIrIr
Informatīvs hostinga plāna apraksts4/55/54/5
Bezmaksas SSL sertifikātsIrIrIr

Personīgi no savas pieredzes iesaku izmantot Nano vai ProWeb hostingu dēļ klientu atbalsta. Lai arī GoDaddy ir pasaulē populārāks, tomēr – ja jums radīsies problēma ar mājas lapu – klientu atbalsta centram jūs būsiet viens no pāris tūkstošiem rindā gaidošajiem.

Noano un ProWeb ir lokālas (Latvijas) kompānijas tādēļ var cerēt uz ātrāku atbalsta dienesta atbildi, nemaz nerunājot par izcilu tehnisko atbalstu: bezmaksas backup, bezmaksas mājas lapas un e-pastu pārnešanu uz viņu serveriem, kā arī rodoties tehniskām ķibelēm – tehniskais dienests jums laipni palīdzes.

Protams, nesaku, ka šīs ir vienīgās labākās hostinga kompānijas Latvijā, bet pēdējos 5 gadus strādāju tikai ar tām, jo ir bijusi pieredze (nosaukumus nesaukšu) ar kurām sadarbība tik labi nav izveidojusies, jo kompānijas nav spējušas sniegt visu nepieciešamo biznesa mājas lapas uzturēšanai.

Hostinga kompānijas GoDaddy plusi un mīnusi

+ Nenoliegšu, kompānija ir prestiža, pazīstama un sniedz kvalitatīvus hostinga pakalpojumus. Plašs papildus piedāvājuma klāsts, pats personīgi izmantoju – lai iegādātos domēnus ar .com paplašinājumu. GoDaddy mājas lapa ir informatīva un viegli saprotama. Youtube ir pieejami neskaitāmi video ar pamācībām, jo rodas kādi jautājumi, piemēram, kā izveidot uz GoDaddy serveriem wordpress mājas lapu, vai kā nomainīt NS ierakstus u.c.

– Kaut arī GoDaddy sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, neieteiktu to izmantot cilvēkiem, kam nav tehniskas zināšanas, jo, ja būs kaut kas neskaidrs – atbalsta dienests atbildēs un risinās problēmu diezgan pasīvi, dēļ tā, ka vienkārši ir garas rindas. GoDaddy ir slavens ar savām slēptajām maksām, kaut vai par e-pasta izveidi – ja populārākie Latvijas hostingi piedāvā vairākus bezmaksas e-pastus – tad GoDaddy par katru e-pastu būs jāmaksā.

Nano un ProWeb plusi un mīnusi

+ Kā jau iepriekš minēju, izcils ātrs klientu atbalsts, kas ir svarīgākais faktors, lai jūsu biznesa mājas lapa funkcionētu. Apmierinošas cenas hostingu plāniem. Bezmaksas backup un tehniskais atbalsts. Ja jums radīsies kādi jautājumi, šīs hostinga kompānijas sniegs informāciju latviešu valodā. 

– Minusi šeit ir nenozīmīgi, bet tomēr tādi ir: vēlētos redzēt Nano kompānijas mājas lapā vairāk informācijas par hostinga plāniem, lai tos noskaidrotu izvērstāk, jums ir jāsazinās ar atbalsta dienestu, turpretī, ProWeb mājas lapā informācija par hostingu ir pietiekami – toties pati lapa izskatās diezgan novecojusi. Satraukumam nav pamata, jo cPaneļi abām kompānijām ir mūsdienīgi ar iespēju ērti pārvaldīt mājas lapu, e-pasta u.c. iestatījumus. Kompānijas arī piedāvā iespēju izveidot ar pāris klikšķiem WordPress, Drupal, joomala u.c. instalāciju pakas.

Pieteikties konsultācijai

Sazinies ar mums.