MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE

PRO +

Mājas lapa PRO+ paredzēta vidējam vai lielam uzņēmumam

PRO+ mājas lapa – ka jau noprotams pēc piedāvātā plāna nosaukuma ir advancēta mājas lapa ar plašām iespējām, kas apmeklētājiem sniegs visu nepieciešamo, lai radītu jūsu uzņēmumam uzticību un radīs profesionālu tēlu. SEO optimizācija, sociālo mēdiju veiksmīga izmantošana un iespēja pašiem nākotnē patstāvīgi pievienot papildus lapas.

Atšķirība starp PRO un PRO+. Šajā plānā papildus tirgus izpētei – veicam uzņēmuma auditu, lai labāk izprastu kā jūsu uzņēmumam veiksmīgāk iekarot “internetu”- interneta mārketinga konsultācijas, nospraužam mērķus un virzam jūsu produktu vai pakalpojumu tirgū, veidojam kampaņas un analizējam rezultātus, lai labāk izprastu tālāko rīcību.

Mājas lapa - PRO+ ietilpst:

KONSULTĀCIJA

Pirms uzsākam dabu – konsultējam klientu, ja ir nepieciešams – palīdzam izvēlēties un iegādāties domēnu, hostinga serveri uz kura tiks glabāta mājas lapa, noskaidrosim kam paredzēta šī lapa un mēģināsim rast labāko risinājumu – kā mājas lapai vajadzētu izskatīties. Konsultējam par drošību internetā.

KONSULTĀCIJA +

Apmācam klientu kā veidot bloga rakstus (posts), SEO apmācību un stratēģiju, kā pievienot papildus lapas un grafikas. Sniedzam ieskatu izmantojamos resursos, lai palīdzētu uzturēt lapu bez mūsu palīdzības – īsāk izsakoties – “ievadkurss mājas lapas veidošanā”. Veicam konkurentu izpēti un iesakām kā kļūt pirmajiem savā nozarē.

7+ LAPAS

Piedāvājumā ietilpst vairāk kā 7 lapas sadaļas (ar iespēju (pēc “ievadkurss mājas lapas veidošanā” apmācības papildināt lapu skaitu patstāvīgi), kur varam izvietot informāciju par uzņēmumu, brendu vai projektu, kontakt formu, lai mājas lapas apmeklētāji var ar jums sazināties, google karti, lai jūs var atrast, kā arī foto un video galeriju.

BLOGS

Mājas lapa pielāgota ērtai ziņu (blogs) rakstīšanai

SEO optimizācija +

Optimizējam mājas lapu priekš google meklētāja. Advancēta SEO optimizācija atslēgas vārdiem un google business. Izskaidrojam kā darbojas SEO optimizācija un kā uzlabot jūsu mājas lapas autoritāti.

FOTO & VIDEO

Veicam produkta vai pakalpojuma foto un video uzņemšanu. 

SOCIĀLIE MĒDIJI+

Optimizējam mājas lapu labākai sociālo mēdiju izmantošanai: share, facebook feed, twitter feed, instagram feed, pinterest u.c. Veidojam grafikas un konsultējam kā uzturēt uzņēmuma sociālo mēdiju lapas. Veidojam kampaņas un analizējam rezultātus, lai labāk izprastu tālāko rīcību.

E-PASTS

Izveidosim e-pastus ar jūsu izvēlētajiem nosaukumiem: nosaukums@majaslapasnosaukums.lv. E-pastu skaits ir atkarīgs no izvēlētā hostinga servera plāna. 

STATISTIKA

Izveidosim piekļuvi google statistikai, lai varat sekot līdzi mājas lapas apmeklējumam.

SSL sertifikāts

Jūsu mājas lapai tiks piešķirts SSL sertifikāts, kas šobrīd ir nepieciešamība drošībai internetā.

3+ valodas

Ja nepieciešams iespējams mājas lapu izveidot vairākās valodās

Majas lapas administrēšana

Pilots.lv piedāvā arī mājas lapas administrēšanu. Uzticot mājas lapas administrēšanu speciālistiem – jūs būstiet droši, ka tiks veiktas regularas rezerves kopijas un spraudņu atjauninājumi. Nodrošinam arī tekstu un grafiku: pievienošanu, labošanu, dzēšanu.

WEB SEO UX

Mēs spēsim rast risinājumu!

PRO

Pieteikties konsultācijai

Sazinies ar mums.