MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE

VIZĪTKARTE

Mājas lapa - vizītkarte - vienkārša, informatīva un viegli menidžējama

Vizītkartes lapas mērķis ir spert pirmo soli pretī “informācijas laikmetam” un parādīt visai pasaulei, ka jūs arī šeit esat. Šī ir budžeta klases lapa – tādēļ funkcijas būs vienkāršas.

Vizītkartes lapa iekļauj pamata SEO optimizāciju tādēļ tā vairāk ir domāta māksliniekiem (portfolio), brīvdomātājiem vai mazam biznesam, kas vēl nevar atļauties plānu Bizness, PRO, PRO+ vai interneta veikalu.

Mājas lapa - vizītkarte ietilpst:

KONSULTĀCIJA

Pirms uzsākam dabu – konsultējam klientu, ja ir nepieciešams – palīdzam izvēlēties un iegādāties domēnu, hostinga serveri uz kura tiks glabāta mājas lapa, noskaidrosim kam paredzēta šī lapa un mēģināsim rast labāko risinājumu – kā mājas lapai vajadzētu izskatīties.

1 - 5 LAPAS

Piedāvājumā ietilpst no vienas līdz trim lapas sadaļām, kur varam izvietot informāciju par uzņēmumu, brendu vai projektu, kontakt formu, lai mājas lapas apmeklētāji var ar jums sazināties, google karti, lai jūs var atrast, kā arī foto un video galeriju.

E-PASTS

Izveidosim e-pastus ar jūsu izvēlētajiem nosaukumiem: nosaukums@majaslapasnosaukums.lv. E-pastu skaits ir atkarīgs no izvēlētā hostinga servera plāna. 

STATISTIKA

Izveidosim piekļuvi google statistikai, lai varat sekot līdzi mājas lapas apmeklējumam.

SSL sertifikāts

Jūsu mājas lapai tiks piešķirts SSL sertifikāts, kas šobrīd ir nepieciešamība drošībai internetā.

3 valodas

Ja nepieciešams iespējams mājas lapu izveidot līdz 3 valodām.

Majas lapas administrēšana

Pilots.lv piedāvā arī mājas lapas administrēšanu. Uzticot mājas lapas administrēšanu speciālistiem – jūs būstiet droši, ka tiks veiktas regularas rezerves kopijas un spraudņu atjauninājumi. Nodrošinam arī tekstu un grafiku: pievienošanu, labošanu, dzēšanu.

WEB SEO UX

Mēs spēsim rast risinājumu!

Pieteikties konsultācijai

Sazinies ar mums.