Pilots.lv

Mājas lapu izveide | SEO | Mārketings

Profesionālas
mājas lapas izveide

Šis būs jūsu labākais pirkums
2021. gadā!

1. Ar skaistu mājas lapu nepietiek – tai ir jābūt atrodamai Google!

2. Ar apmeklētu mājas lapu nepietiek – tai ir jābūt funkcionālai!

UX - User experience

User experience - mājas lapa fokusēta uz tās apmeklētāju: mājas lapas izkārtojums - funkcionalitāte - saziņa ar klientu. Negatīva lietotāja pieredze pasliktina uzņēmuma rentabilitāti! Veiksmīgs UX risinājums palīdzēs mājas lapas apmeklētājam vieglāk uztvert informāciju un viennozīmīgi cels apgrozījumu.

Responsīva mājas lapa

Mājas lapas apmeklētība izmantojot mobilos telefonus apsteidz lietotājus, kas izmanto datoru. Mūsdienās vairs nepietiek ar mājas lapu, kas ir draudzīga mobilajiem telefoniem: profesionāli izstrādātas mobilās mājas lapas optimizē pogu izkārtojumus, grafikas un Call to action sadaļas - noņemot visu lieko un atstājot tikai pašu svarīgāko.

SEO

SEO (Search Engine Optimization) ir viens no veidiem kā jūs varat tikt pamanīts. Pareizi optimizējot mājas lapu un veicot noteiktas regulāras disciplīnas jūs iegūsiet vairāk klientu. Mājas lapas pozīcija Google meklētājservisā ir svarīga, jo statistika parāda, ka atrodoties 1. pozīcijā jūs iegūstat 23% no visiem klikšķiem, bet 6. pozīcija tiki 4,7%

Uzņēmuma tēls

Uzņēmuma tēlu veido - kvalitatīvs serviss, labs priekšnieks, izcila komanda un viesmīlīgs ofiss, bet jaunais klients, kas vēl nav paspējis ar jums sadarboties to nezina. Mūsdienās - pirmo pozitīvo tēlu par uzņēmumu rada kvalitatīva mājas lapa, kas spēj sniegt šo vēstījumu un iedrošināt klientu tālākai sadarbībai.

PILOTS.LV PAKALPOJUMI

Pilots.lv piedāvā plaša profila un augstas kvalitātes pakalpojumus jūsu biznesa izaugsmei.
Interneta mārketing stratēģijas izveide un realizācija.

Par pilots.lv

Tehnoloģiju laikmetā – izšķirošais ir serviss

Kādēļ "pilots"? Mēs jūs nogādāsim vēlamajā galamērķī - varat mums uzticēties, kā jūsu lidmašīnas pilotam.

Mājas lapu izveidē, mārketingā, SEO un affiliate sfērā darbojamies no 2005. gada. Visas šīs specialitātes viena otru papildina, mūsdienās vairs nav iespējams sasniegt plānoto efektu kādā no kategorijām, izmantojot tikai noteiktus paņēmienus.

Specialitāte

apsteidz konkurentus

Tehnoloģiju un informācijas laikmetā – labprātīgi vai piespiedu kārtā mēs virzāmies uz digitalizāciju – vai jūsu uzņēmums ir tam gatavs? Neatlieciet mājas lapas izveidi – vai vecās mājas lapas optimizēšanu uz vēlāku laiku, jūsu konkurenti neguļ un tos apsteigt nākotnē būs arvien grūtāk. 

Vai jūs esat gatavi savam visveiksmīgākajam pirkumam 2021. gadā?

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI