Mājaslapas izstrāde projektam www.malmane.lv

pilots-portfolio-malmanes-zobarstnieciba

Klients - zobārstniecības klīnika "Dr. Mālmanes zobārstniecība"

Mūsu uzdevums bija izveidot mājaslapu projektam “Dr. Mālmanes zobārstniecība” – zīmola kvalitātes uzlabošanai un veiksmīgai klientu piesaistei.

Mājaslapas uzdevums – maksimāli efektīgi un ērti sniegt mājaslapas apmeklētājiem informāciju par zobārstniecības pakalpojumiem, darba laikiem un kontaktinformāciju.

Mums izdevās izveidot mājaslapu, kas vienozīmīgi izceļas uz konkurentu fona

Lietotājiem – mājas lapa ir ērta un viegli uztverama.

Jau no pirmās lapas mēs stāstam par galvenajiem uzņēmuma pakalpojumiem, radām uzticamību un ieinteresējam potenciālo klientu.

malmane portfolio pēc mājaslapas izstrādes

Unikāla, personalizēta mājaslapa.

Pārskatāmi pakalpojumi!

malmane pad
malmane mobile versija

Mājas lapa adaptīva mobilajās ierīcēs.

Viegli saprotama kontaktinformācijas sadaļa.

malmane portfolio kontakti sm

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Pilots.lv mārketinga un web izstrādes kompānijas veiksmīgas sadarbības pamatā ir 3. vērtības, kas nodrošina veiksmīgu projekta izpildi un apmierinātus klientus.

1.

Izcils klientu apkalpošanas serviss.

2.

Teicami rezultāti ir ilgtermiņa sadarbības pamats.

3.

Neslēptas un atbilstošas projekta izmaksas.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Pilots.lv mārketinga un web izstrādes kompānijas veiksmīgas sadarbības pamatā ir 3. vērtības, kas nodrošina veiksmīgu projekta izpildi un apmierinātus klientus.

1.

Izcils klientu apkalpošanas serviss.

2.

Teicami rezultāti ir ilgtermiņa sadarbības pamats.

3.

Neslēptas un atbilstošas projekta izmaksas.

1.

Izcils klientu apkalpošanas serviss

Mēs neesam tikai mājaslapas izstrādātāji, mēs esam jūsu partneri! Teicama biznesa pamatā ir sapratne un izcils klientu apkalpošanas serviss. Jūs par to droši varat pārliecināties – sazinoties ar kādu no mūsu klientiem, nedalīta uzmanība un iedziļināšanās projektā mūs atšķir no citiem mājaslapas izstrādātājiem kas veido “konveijera” tipa projektus.

Pilots.lv Klientu atsauksmes

2.

Teicami rezultāti ir ilgtermiņa sadarbības pamats

Atšķirībā no citām kompānijām, kas izstrādā mājaslapas – nodod projektu un iekasē naudu par mājas lapas administrēšanu – mēs cenšamies palielināt jūsu uzņēmuma peļņu, lai nākotnē jūs atkal pie mums atgrieztos ar jaunām idejām un augstākām ambīcijām. Izcilu mājaslapu var uzkodēt jebkurš profesionālis, bet mēs papildus tam cenšamies izprast jūsu darbības sfēru un ar mārketinga, UX un UI paņēmieniem virzīt jūsu produktu vai pakalpojumu veiksmīgai klientu piesaistei.

Pilots.lv Klientu portfolio

Dr. Mālmanes zobārstniecība

MEDICĪNA

Fascino Concept

MĒBEĻU DIZAINS

GK Neiroklīnika

MEDICĪNA

Linked To Skills

IZGLĪTĪBA

3.

Neslēptas un atbilstošas projekta izmaksas

Veiksmīgas sadarbības pamatā ir apmierināts klients. Lai nerastos domstarpības – visas izmaksas un projekta caurredzamību sniedzam mūsu klientiem laicīgi. Mūsu mērķis nav “noplēst” no klienta maksimāli daudz naudas, visus projektus izstrādājam atbilstoši noslēgtajam līgumam.

Pilots.lv mājaslapas izstrādes cenas

Vizītkarte

Vizītkartes tipa – informatīva mājas lapa vai portfolio

NO €500

Bizness

Paplašināta mājas lapa mazam vai vidējam uzņēmumam

NO €700

gk neiroklinika majas lapas izstrade paraugs

PRO

Individuāli izstrādāta mājas lapa vidējam vai lielam biznesam

NO €2000

MĒS PALĪDZĒSIM JŪSU UZŅĒMUMAM – NE TIKAI LABI IZSKATĪTIES – BET ARĪ SASNIEGT REZULTĀTUS!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (BUJ)

Šeit ir apkopoti visbiežāk uzdotie jautājumi, saistībā ar mājaslapas izveidi, ko saņemam no klientiem.

Uz šo jautājumu nav vienas atbildes. Mājas lapas dizains tiek piedāvāts, pamatojoties uz katra projekta vajadzībām atsevišķi. Katra mājaslapa ir unikāla, un tai ir nepieciešami dažādi komponenti. Mēs uzdosim daudz jautājumu, novērtēsim jūsu vajadzības un, pamatojoties uz šo novērtējumu, sniegsim cenas piedāvājumu. Mūsu zemākā cena par ‘Vizītkartes” tipa mājas lapu sākas no €500. Lūdzu, sazinieties ar mums pilots@pilots.lv, lai sāktu cenu noteikšanas procesu!

Mūsu standarta projekta izstrādes laiks ir no 2-6 nedēļām, atkarībā cik liels ir šis projekts, cik ātri jūs varēsiet sniegt visu nepieciešamo informāciju un cik ātri spēsim tikt galā ar revīzijām. Mūsu vīzija ir neiziet uz kvantitāti ar vairākiem klientu projektiem vienlaicīgi, ja tas varētu paildzināt jūsu mājaslapas izveidi.

Pilnīgi noteikti! Mobilajām ierīcēm piemērotas mājaslapas izveide ir svarīgāka nekā jebkad agrāk! Mēs nodrošinām, ka jūsu lapa ir adaptīva mūsdienu ierīcēs un pārlūkprogrammās.

Jūsu ieguldījums un atsauksmes ir ļoti svarīgas mājaslapas izstrādes procesā. Mēs uzdosim daudz jautājumu par jūsu vajadzībām, jūsu simpātijām, jūsu vēlmēm, lai izstrādātu pareizo dizainu un funkcionalitāti. Mēs arī lūdzam jūs dalīties ar citu, līdzīgu mājaslapu paraugiem, pirms mēs sākam jūsu projektu. Atcerieties, ka šī ir jūsu mājaslapa, un mums ir nepieciešama jūsu palīdzība un norādījumi par jūsu galīgo redzējumu. Mēs esam komanda un ceram uzklausīt jūsu idejas.

Pēc mājaslapas saņemšanas jums būs tai pilna piekļuve, lai patstāvīgi spētu atjaunināt informāciju. Mēs mājaslapas veidojam uz WordPress CMS bāzes – izmantojot Elementor  PRO pagebuilder, kas krasi jums atvieglos darba procesu. Tomēr, mēs iesakām sarežģītākas izmaiņas un apkopi uzticēt profesionālim (web izstrādātājam), piemēram, spraudņu atjauninājumus, dizaina vai struktūras izmaiņas un citas sarežģītas funkcionalitātes pārveides.

Mēs pieprasām, lai jūs nodrošinātu visus tekstus un tulkojumus. Jūs esat savas nozares eksperts, tādēļ, bez šaubām jūsu sagatavotie teksti būs visatbilstošākie.

Mēs sniedzam mājaslapas uzturēšanas un administrēšanas pakalpojumus. Sīkāk varat iepazīties sadaļā – MĀJAS LAPAS ADMINISTRĒŠANA

Nē, par hostingu un domēna iegādi atbildīgi esat jūs. Protams, mēs varam sniegt konsultāciju kur tos vislabāk iegādāties.

Pilots.lv veido kvalitatīvas mājaslapas, kas iekļauj pārbaudītu spraudņu integrēšanu. Mūsu ieteiktie hostingi (mājaslapas uzturēšanas serviss) nodrošina SSL sertifikātus. Ja nepieciešams, uzstādam mājaslapai papildus drošības spraudņus, kā arī veidojam pirmreizējo rezerves kopiju. Protams, der atcerēties, ka nākotnē jūs būsiet atbildīgs par mājaslapas drošību: periodisku rezerves kopiju veikšanu, spraudņu atjaunināšanu un piekļuves datu nenopludināšanu. Ja vēlēsities drošību uzticēt mums – mēs sniegsim administrēšanas pakalpojumus.

Pieteikties konsultācijai

Aizpildot kontaktformu, mēs sazināsimies ar jums 1 darba dienas laikā.