Pilots mājaslapas izstrādes atsauksmes

Guntis Karelis

gkneiroklinika.lv

5/5

Vērtējot savstarpējo sadarbību, esam ļoti apmierināti un patīkami pārsteigti par pilots.lv ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Īpaši novērtējam viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu vajadzībās. Viņus raksturo arī nepārspējama atbildības sajūta par veicamo darbu un tā rezultātu. Saprasties ar projektu vadītāju un citiem darbiniekiem bija ļoti viegli. Vissirsnīgākie vārdi viņiem aizrautību un vēlmi atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus. Jāatzīmē arī viņu proaktīvo interesi par darbu un tā rezultātiem. Savstarpējo sadarbību vērtējam ļoti pozitīvi, ar sasniegto rezultātu esam apmierināti un kā arī varam rekomendēt šo uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!

gk neiroklinika majas lapas izstrade paraugs
fascino-concept-portfolio mājas lapas izveide

Dzintra Suste

fascinoconcept.co.uk

5/5

Paldies pilots.lv par Jūsu ieguldīto darbu mūsu mājas lapas izveidē! Projekta izpildes laikā bija patīkama komunikācija, tika uzklausītas visas manas vēlmes. Darbs ir izpildīts kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Es noteikti iesaku pilots.lv pakalpojumus kompānijām, kuras vēlas izveidot profesionālu mājas lapu.

Linked to Skills

linkedtoskills.com

5/5

Paldies, pilots.lv par veiksmīgo sadarbību projektā linkedtoskills.com Lieliska komunikācija ar lapas veidotājiem gan struktūras, gan SEO jautājumos.

LINKED TO SKILLS PORTFOLIO
mūsdienīgi digitālie it un mārketinga risinājumi

Mūsdienīgi digitālie IT un mārketinga risinājumi

Izstrādājam plaša profila digitālos projektus, lai veiksmīgi sasniegtu jūsu izvirzītos mērķus.

izcils klientu apkalpošanas serviss

Izcils klientu apkalpošanas serviss

Pilots.lv nav tikai mājaslapas izstrādātāji, mēs esam jūsu partneri! Teicama biznesa pamatā ir sapratne un izcils klientu apkalpošanas serviss.

Teicami rezultāti mājas lapai

Teicami rezultāti ir ilgtermiņa sadarbības pamats

Mēs cenšamies palielināt jūsu uzņēmuma peļņu, lai nākotnē jūs atkal pie mums atgrieztos ar jaunām idejām un augstākām ambīcijām

Pilots.lv komanda

janis morans pilots komanda

Jānis
Morāns

DIZAINS, UX, MĀRKETINGS

markuss brikamnis pilots komanda

Markuss
Brikmanis

PROGRAMMĒŠANA, IT RISINĀJUM