sociālo mediju apgūšana pakalpojumi

SOCIĀLO MEDIJU APGŪŠANA

ESI PAMANĀMS ĀRPUS MĀJAS LAPAS OFF PAGE SEO OPTIMIZĀCIJA UN SOCIĀLO MEDIJU INTIGRĒŠANA MĀJAS LAPĀ

SOCIĀLIE MEDIJI - BEZMAKSAS REKLĀMA TAVAM BIZNESAM

Jebkurš mūsdienīgs bizness ir atrodams sociālajos medijos. Sociālie mediji – tā ir bezmaksas reklāma jūsu biznesam. Pilots.lv palīdzes apgūt šos resursus, lai jūsu uzņēmums spētu augt un konkurēt.

BEZMAKSAS REKLĀMA TAVAM BIZNESAM

SOCIĀLIE MEDIJI - RESURSS JŪSU IZAUGSMEI

SOCIĀLIE MEDIJI - UZTICĪBA

Ja uzņēmumu nav iespējams atrast ne Facebook, LinkedIn vai Twitter – klientam var rasties šaubas par jūsu uzņēmumu. Uzņēmuma galvenais mērķis ir – lai klients tam uzticētos, līdz ar uzticības izveidošanos – aug pārdošanas apjomi.

Pat, ja nezināt kādu informāciju sniegt caur sociālajiem medijiem – galvenais, lai jūs tur būtu, kaut vai tik dēļ tam, lai kāds cits neizmantotu uzņēmuma nosaukumu. Klientam rodas drošības sajūta, ja redz jūsu uzņēmumu citviet, ne tikai mājas lapā. 

SOCIĀLIE MEDIJI - BEZMAKSAS REKLĀMA

Populārākais bezmaksas veids kā reklamēt uzņēmumu ir caur sociālajiem medijiem. Sociālie mediji sniedz iespēju izvietot reklāmas, rakstus vai mājas lapas postus – ar kuriem var dalīties jūsu draugi vai paziņas. Šādi mājas lapa iegūst apmeklētājus rekord-īsā laikā salīdzinoši ar iespējām, ka jūsu jaunākās ziņas vai produktus atradīs caur meklētājprogrammām.

SOCIĀLIE MEDIJI - MAKSAS REKLĀMA

Sociālie mediji piedāvā izvietot arī maksas reklāmas, kas palīdzētu augt jūsu biznesam. Maksas reklāma sniedz iespēju izvēlēties kādai auditorijas daļai šo resursu rādīt – sadalot potenciālo klientu vecumu, dzimumu, atrašanās vietu, ienākumus, intereses un pat attiecību statusus. Veiksmīgi izmantojot šo resursu – jūs mērķus sasniegsiet ātrāk.

Pilots.lv sniedz iespēju apgūt un veiksmīgi izmantot sociālos medijus: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Pinterest un TikTok.