Par Pilots.lv

Tehnoloģiju un automatizācijas
laikmetā izšķirošais ir serviss!

Mēs neesam pati lielākā un spēcīgākā mārketinga aģentūra, toties, spējam katram klientam pievērsties individuāli: uzklausīt, izprast un dot padomus, lai jūs tiktu pamanīti – šajā nemitīgi mainīgajā digitālajā laikmetā!

Kādēļ "pilots"?

Mēs jūs nogādāsim vēlamajā galamērķī – varat mums uzticēties, kā jūsu lidmašīnas pilotam. Mājas lapu izveidē, mārketingā, SEO un affiliate sfērā darbojamies no 2005. gada. Visas šīs specialitātes viena otru papildina, mūsdienās vairs nav iespējams sasniegt plānoto efektu kādā no kategorijām, izmantojot tikai noteiktus paņēmienus.

Pilots.lv komanda

Jānis Morāns​

Mārketings, projektu vadītājs

Markuss Brikmanis

SEO, vecākais programmētājs

Zane Kazbuķe

Dizains, UI, UX

Jānis Laugalis

Programmētājs

Anastasija Surovceva

Grafiskais dizains

Mēs neesam tikai mājas lapas izstrādātāji, mēs esam jūsu partneri!

Piedāvājam sniegt pilna spektra digitālā mārketinga pakalpojumus. Mūsu mērķis nav “konveijera” tipa mājas lapas – bet gan palīdzēt jums izveidot jēgpilnu resursu jūsu biznesa attīstībai.

Mājaslapu izveidē, mārketingā, SEO un affiliate sfērā darbojamies no 2005. gada. Visas šīs specialitātes viena otru papildina, mūsdienās vairs nav iespējams sasniegt plānoto efektu kādā no kategorijām, izmantojot tikai noteiktus paņēmienus.

Mēs neesam liela kompānija, bet komanda ar noteiktiem mērķiem un ambīcijām. Veidojot uzņēmumu, uzsvaru likām tieši uz mārketinga stratēģiju, ne tikai uz dizainu vai programmēšanu.

2021. gadā atvērām savu pirmo biroju, lai tiktos ar klientiem klātienē, šobrīd, aktīvi strādājam arī ar tiešsaistes video zvaniem, jo cenšamies pēc iespējas būt rokas stiepienā ar saviem klientiem, lai projekti pēc iespējas raitāk virzītos uz priekšu.

pilots ofisa telpas Dūņu iela 8, Liepāja, LV-3401