PILOTS.LV PAKALPOJUMI

Pilots.lv piedāvā plaša profila un augstas kvalitātes pakalpojumus jūsu biznesa izaugsmei. Interneta mārketing stratēģijas izveide un realizācija.

Izstrādājam mājas lapas pēc plāna: Vizītkarte, Biznesa lapa, PRO un PRO+. Nekoncentrējamies tikai uz dizainu, bet arī uz mājas lapas funkcionalitāti.

SEO

Mājas lapas auditēšana un optimizēšana labākiem meklētājprogrammu rezultātiem. Sniedzam konsultācijas  un izstrādājam rīcības plānu.

Piedāvājam klientiem konsultācijas: mājas lapas administrēšanā, drošību internetā, SEO optimizācijā, Sociālo mēdiju izmantošanā un interneta mārketingā.

Auditējam mājas lapu un nosakām labākos risinājumus: klientu piesaistīšanai, mājas lapas ielādes ātruma palielināšanai, lapas drošībai u.c.

Optimizējam jūsu veco mājas lapu, lai tā atbilstu jaunās paaudzes mājas lapas standartiem: ātrums, SEO, UX un drošība.

Veicam mājas lapas atjauninājumus, rezerves kopijas (back up), pievienojam jaunas sadaļas, mājas lapas apmeklējumu statistikas apkopošana.

Sociālo mediju kontu izveidošana, stratēģijas izveide un konsultācijas. Palīdzam apgūt un veiksmīgi izmantot sociālos medijus: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Pinterest un TikTok.

Foto un video grafikas jūsu biznesa izaugsmei. Uzņēmuma vizualizācija ir pirmais solis – lai klients jums uzticētos. Produktu un pakalpojumu fotografēšana un filmēšana ar kamerām vai dronu.

Uzņēmuma audits, tirgus izpēte, uzņēmuma stratēģijas sagatavošana un realizēšana, projektu uzraudzība. Mārketings interneta pasaulē ir dinamisks un tradicionālās stratēģijas vairs nav efektīvas – mēs jums palīdzēsim sasniegt gaidīto rezultātu.