MĀJASLAPAS IZSTRĀDE 2022

Mums ir tehniskas zināšanas, pieredze un izcils klientu atbalsts.

sadarbiba TIKTOK MEDIJS
sadarbiba FACEBOOK MEDIJS

Pilots.lv veic pilnu profesionālas mājaslapas izstrādi Rīgā, Liepājā un visā Latvijā –  maziem un vidējiem uzņēmumiem. Individuālas mājaslapas konsultācijas Kurzemes rajonā un attālinātas Latvijas reģionā un ārpus tās.

MĀJASLAPAS IZVEIDE

Mūsu bizness ir balstīts uz attiecībām – tas izklausās klišejiski, bet tā ir patiesība. Mēs uzskatām, ka veiksmīga sadarbība ar klientu nodrošina tā atgriešanos ar jaunām idejām un projektiem. Mēs esam strādājuši ar jaunizveidotiem uzņēmumiem, maziem uzņēmumiem un lielām korporācijām, nodrošinām profesionālu un uzticamu mājaslapu dizainu un SEO ar izmērāmiem rezultātiem.

Mūsdienās ar skaistu mājas lapu vien nepietiek, tai ir jābūt arī funkcionālai un sasniedzamai Google meklētājservisā. Šobrīd ir iespējams mājaslapu izveidot pašu spēkiem bez maksas, bet tikai pieredzējuši eksperti mājaslapas izveidē spēs to optimizēt pēc 2022. gada standartiem: uzlabot “lietotāja pieredzi”, SEO optimizāciju un mārketinga stratēģiju.

Veidojam mājaslapas pēc mārketinga principiemfokusētu uz klientulai tā – ne tikai labi izskatās, bet arī nes peļņu! Perfektu kodu var uzrakstīt jebkurš spējīgs mājaslapas programmētājs, dizaineris var piemeklēt visatbilstošākās krāsas, SEO speciālists pacels Jūsu lapu Google meklētājservisā, bet vai tā būs veiksmīgs pārdošanas vai informatīvs  projekts? Ar to vien nepietiek, mājas lapai ir jāpārdod, jāinformē un jāpalīdz klientiem saņemt Jūsu vēstījumu. Pilots.lv spēj sniegt veiksmīgus UX, UI un mārketinga pakalpojumus, lai projekts izdotos veiksmīgs par visiem 100%.

mājaslapas izveide Rīgā uzņēmumam
mājaslapas izveide Liepājā uzņēmumiem

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES PILOTS.LV?

MĒS JŪS NOGĀDĀSIM VĒLAMAJĀ GALAMĒRĶĪ – VARAT MUMS UZTICĒTIES, KĀ JŪSU LIDMAŠĪNAS PILOTAM. MĒS NEESAM TIKAI MĀJAS LAPAS IZSTRĀDĀTĀJI – MĒS ESAM JŪSU PARTNERI!

pilots-majaslapas-izstrades-pieredze

Ar mājas lapu veidošanu nodarbojamies kopš 2005. gada. Lai arī pieredze ir gūta – koncentrējamies uz jaunām un inovatīvam mājas lapas izstrādes tehnikām. Projektus veidojam ar reklāmas specialitātē iegūtajām zināšanām. Piedāvājam saviem klientiem mūsdienīga līmeņa dizainu un risinājumus.

majaslapasizstrade-pilots-klienti

Sadarbojamies ar plaša spektra klientu loku visā pasaulē. Spēsim rast risinājumu jebkura līmeņa projektos. Pirms sākam veidot mājas lapu – noskaidrojam uzņēmuma darbības sfēras specifiku un koncentrējamies uz uzņēmuma noteiktās problēmas atrisināšanu.

majaslapasizstrade-pilots-serviss

Neveidojam “konveijera” tipa mājas lapas, bet strādājam ar katru projektu individuāli, sniegsim  konsultāciju, lai jums palīdzētu sasniegt vēlamos rezultātus. Lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu servisu – fokusējamies uz kvalitāti – nevis kvantitāti. 

PILOTS.LV MĀJASLAPAS IZSTRĀDES PORTFOLIO

Pilots.lv piedāvā plaša profila un augstas kvalitātes pakalpojumus jūsu biznesa izaugsmei. Interneta mārketing stratēģijas izveide un realizācija.

Dr. Mālmanes zobārstniecība

MEDICĪNA

Fascino Concept

MĒBEĻU DIZAINS

GK Neiroklīnika

MEDICĪNA

Linked To Skills

IZGLĪTĪBA

MĀJASLAPAS IZSTRĀDES CENAS

MĀJASLAPAS IZSTRĀDES PROCESI un to soļi
mājaslapas izstrādes posmi

MĀJASLAPAS IZSTRĀDES PROCESI

Lai veiksmīgi un ātri izveidotu mājaslapu ir nepieciešams tās izstrādes procesu strukturēt. Pilots.lv piedāvā iespēju ielūkoties mājaslapas izveides soļos.

Solis 1: Mājaslapas konsultācija

Pirms ķeramies pie darbiem vēlams noskaidrot, kam šī mājaslapa būs domāta:

 • produkta vai pakalpojuma pārdošanai
 • informatīviem nolūkiem
 • bloga izveidei
 • u.c.

Solis 2: Mājaslapas cenas noteikšana

Apzinoties jūsu vēlmes izveidosim cenu piedāvājumu. Šobrīd piedāvājam mājaslapas izveides plānus: Vizītkarte, Bizness, PRO, PRO + un i-Veikals.

Solis 3: Tirgus (konkurentu) izpēte

Lai radītu veiksmīgu digitālo risinājumu ir jāapzinās jūsu produkta vai pakalpojuma pozīcija digitālajā tirgū. Noteiksim kādi būtu nepieciešamie paņēmieni, lai sekmīgi virzītu projektu.

Solis 4: Mājaslapas struktūras veidošana

Kad mēs esam ieguvuši visu nepieciešamo informāciju par jūsu produktu/pakalpojumu un biznesa sfēru – veidojam atbilstošu mājaslapas struktūru.

Solis 5: Mājaslapas dizains

Mēs sākam ar sākumlapas veidošanu. Tas ir pirmais solis, jo gandrīz vienmēr pirmo iespaidu par jums klients gūst no sākumlapas. Šajā procesā mēs nosakām krāsu shēmu, fontus un kopējo stilu, kas tiks izmantots visā vietnē.

Solis 6: Mājaslapas revīzija

Mājaslapas revīzijas ir nepieciešamas, lai klients laicīgi spētu izteikt spriedumu par mājaslapas veidošanas ievirzi un mēs veiksmīgi varētu ieturēt optimālo kursu klienta mērķu sasniegšanai.

Solis 7: Mājaslapas testēšanas posms

Mājaslapas testēšanas posms ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām, jo pie apjomīgas mājaslapas struktūras vienmēr gadās kādas konflikta situācijas – vai nu tās ir: nestrādājoši linki, neuzmanības kļūdas, dizaina nesaderība ar mobilajām ierīcēm un citi faktori, kas var slikti ietekmēt lietotāja pieredzi, tādēļ mēs veltam laiku, lai rūpīgi šīs kļūdas novērstu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (BUJ)

Šeit ir apkopoti visbiežāk uzdotie jautājumi, saistībā ar mājaslapas izveidi, ko saņemam no klientiem.

Uz šo jautājumu nav vienas atbildes. Mājas lapas dizains tiek piedāvāts, pamatojoties uz katra projekta vajadzībām atsevišķi. Katra mājaslapa ir unikāla, un tai ir nepieciešami dažādi komponenti. Mēs uzdosim daudz jautājumu, novērtēsim jūsu vajadzības un, pamatojoties uz šo novērtējumu, sniegsim cenas piedāvājumu. Mūsu zemākā cena par ‘Vizītkartes” tipa mājas lapu sākas no €500. Lūdzu, sazinieties ar mums pilots@pilots.lv, lai sāktu cenu noteikšanas procesu!

Mūsu standarta projekta izstrādes laiks ir no 2-6 nedēļām, atkarībā cik liels ir šis projekts, cik ātri jūs varēsiet sniegt visu nepieciešamo informāciju un cik ātri spēsim tikt galā ar revīzijām. Mūsu vīzija ir neiziet uz kvantitāti ar vairākiem klientu projektiem vienlaicīgi, ja tas varētu paildzināt jūsu mājaslapas izveidi.

Pilnīgi noteikti! Mobilajām ierīcēm piemērotas mājaslapas izveide ir svarīgāka nekā jebkad agrāk! Mēs nodrošinām, ka jūsu lapa ir adaptīva mūsdienu ierīcēs un pārlūkprogrammās.

Jūsu ieguldījums un atsauksmes ir ļoti svarīgas mājaslapas izstrādes procesā. Mēs uzdosim daudz jautājumu par jūsu vajadzībām, jūsu simpātijām, jūsu vēlmēm, lai izstrādātu pareizo dizainu un funkcionalitāti. Mēs arī lūdzam jūs dalīties ar citu, līdzīgu mājaslapu paraugiem, pirms mēs sākam jūsu projektu. Atcerieties, ka šī ir jūsu mājaslapa, un mums ir nepieciešama jūsu palīdzība un norādījumi par jūsu galīgo redzējumu. Mēs esam komanda un ceram uzklausīt jūsu idejas.

Pēc mājaslapas saņemšanas jums būs tai pilna piekļuve, lai patstāvīgi spētu atjaunināt informāciju. Mēs mājaslapas veidojam uz WordPress CMS bāzes – izmantojot Elementor  PRO pagebuilder, kas krasi jums atvieglos darba procesu. Tomēr, mēs iesakām sarežģītākas izmaiņas un apkopi uzticēt profesionālim (web izstrādātājam), piemēram, spraudņu atjauninājumus, dizaina vai struktūras izmaiņas un citas sarežģītas funkcionalitātes pārveides.

Mēs pieprasām, lai jūs nodrošinātu visus tekstus un tulkojumus. Jūs esat savas nozares eksperts, tādēļ, bez šaubām jūsu sagatavotie teksti būs visatbilstošākie.

Mēs sniedzam mājaslapas uzturēšanas un administrēšanas pakalpojumus. Sīkāk varat iepazīties sadaļā – MĀJAS LAPAS ADMINISTRĒŠANA

Nē, par hostingu un domēna iegādi atbildīgi esat jūs. Protams, mēs varam sniegt konsultāciju kur tos vislabāk iegādāties.

Pilots.lv veido kvalitatīvas mājaslapas, kas iekļauj pārbaudītu spraudņu integrēšanu. Mūsu ieteiktie hostingi (mājaslapas uzturēšanas serviss) nodrošina SSL sertifikātus. Ja nepieciešams, uzstādam mājaslapai papildus drošības spraudņus, kā arī veidojam pirmreizējo rezerves kopiju. Protams, der atcerēties, ka nākotnē jūs būsiet atbildīgs par mājaslapas drošību: periodisku rezerves kopiju veikšanu, spraudņu atjaunināšanu un piekļuves datu nenopludināšanu. Ja vēlēsities drošību uzticēt mums – mēs sniegsim administrēšanas pakalpojumus.

VAJAG JAUNAS MĀJASLAPAS IZVEIDI faktori kas nosaka 2022

KĀ ES VARU ZINĀT VAI MAN VAJAG JAUNAS MĀJASLAPAS IZVEIDI?

Ja rodas šaubas, vai tik tiešām jums ir nepieciešama mājaslapa – piedāvājam ielūkoties mūsu sagatavotajā informācijā par jaunas mājaslapas izveides nepieciešamību.

7 pazīmes kas liecina, ka jums ir laiks atjaunot mājaslapu.

 1. Mājaslapa izskatās veca – Apskatieties savu lielāko konkurentu mājas lapas, ja jums tās patīk labāk kā savējā – laiks pārveidot mājaslapu!
 2. Mājaslapa nav Responsīva – responsīva mājaslapa – nozīmē, ka jūsu mājaslapai ir jābūt labi uztveramai un funkcionālai arī uz mobilajam ierīcēm.
 3. Jūs nav iespējams atrast sociālajos medijos – Pārbaudiet vai no mājaslapas varat viegli nokļūt uz jūsu sociāliem kontiem, vai rakstus varat “nošērot”, ja tas nav iespējams – laiks pārveidot mājaslapu!
 4. Jūsu mājaslapa nav droša – nav SSL sertifikāts – Ja apmeklējot mājaslapu – augšā, kreisajā pusē pie adreses ir rakstīts “Not secure” – laiks pārveidot mājaslapu!
 5. Jūs negūstat no mājaslapas gaidītos rezultātus – Mājaslapa nav paredzēta tikai dēļ sadaļas “kontakti” – mājas lapai ir jāpelna, tam ir jābūt galvenajam klientu piesaistes avotam, ja tas tā nav – jūsu mājaslapa ir jāatjauno: jāpārstrādā funkcijas, saturs un jāoptimizē labākiem rezultātiem meklētājprogrammās.
 6. Mājaslapa ir nelegāla – ja jūsu mājaslapā ir izmantotas nelegāli piesavinātas grafikas – laiks pārveidot mājaslapu!
 7. Jūsu mājaslapa ir pārāk sarežģīta – parādiet savu mājaslapu ar jūsu uzņēmumu nesaistītam cilvēkam, ja viņš lietojot mājaslapu apjūk vai nevar atrast vēlamo informāciju 3 klikšķu laikā – laiks pārveidot mājaslapu!

Vairāk lasiet mūsu bloga sadaļā 7 pazīmes kas liecina, ka jums ir laiks atjaunot mājaslapu.