MĀJASLAPAS IZSTRĀDE 2023

Vai esi gatavs palielināt uzņēmuma peļņu ar profesionāli izstrādātu, uz mārketinga stratēģijas balstītu mājaslapu?

mājas lapas izstrāde

Pilots.lv veic pilnu profesionālas mājaslapas izstrādi Rīgā, Liepājā un visā Latvijā!

Mājaslapas izstrāde – maziem un vidējiem uzņēmumiem. Individuālas mājaslapas konsultācijas Kurzemes rajonā un attālinātas Latvijas reģionā un ārpus tās.

Kādēļ izvēleties mājaslapas izveidi pie Pilots.lv?

Pieredze

Ar mājas lapu veidošanu nodarbojamies kopš 2005. gada. Lai arī pieredze ir gūta – koncentrējamies uz jaunām un inovatīvam mājas lapas izstrādes tehnikām. Projektus veidojam ar reklāmas specialitātē, UX | UI un SEO iegūtajām zināšanām.

Klienti

Sadarbojamies ar plaša spektra klientu loku visā pasaulē. Spēsim rast risinājumu jebkura līmeņa projektos. Pirms sākam veidot mājas lapu – noskaidrojam uzņēmuma darbības sfēras specifiku un koncentrējamies uz uzņēmuma noteiktās problēmas atrisināšanu.

Serviss

Neveidojam “konveijera” tipa mājas lapas, bet strādājam ar katru projektu individuāli, sniegsim konsultāciju, lai jums palīdzētu sasniegt vēlamos rezultātus. Lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu servisu – fokusējamies uz kvalitāti – nevis kvantitāti.

Mājaslapas izstrādes process

Lai veiksmīgi un ātri izveidotu mājaslapu ir nepieciešams tās izstrādes procesu strukturēt. Pilots.lv piedāvā iespēju ielūkoties mājaslapas izveides soļos.

Solis 1: Mājaslapas konsultācija

Pirms ķeramies pie darbiem vēlams noskaidrot, kam šī mājaslapa būs domāta:
  • produkta vai pakalpojuma pārdošanai
  • informatīviem nolūkiem
  • bloga izveidei
  • u.c.

Solis 2: Mājaslapas cenas noteikšana

Apzinoties jūsu vēlmes izveidosim cenu piedāvājumu. Šobrīd piedāvājam mājaslapas izveides plānus: “Start-Up”, “Bizness pro” vai “Advanced”.

Solis 3: Tirgus (konkurentu) izpēte

Lai radītu veiksmīgu digitālo risinājumu ir jāapzinās jūsu produkta vai pakalpojuma pozīcija digitālajā tirgū. Noteiksim kādi būtu nepieciešamie paņēmieni, lai sekmīgi virzītu projektu.

Solis 4: Mājaslapas struktūras veidošana

Kad mēs esam ieguvuši visu nepieciešamo informāciju par jūsu produktu/pakalpojumu un biznesa sfēru – veidojam atbilstošu mājaslapas struktūru.

Solis 5: Mājaslapas dizaina izveide FIGMA

Mēs sākam ar projekta dizaina veidošanu, FIGMAs vidē. Izveidojam dizaina paraugu pēc iepriekš noteiktiem grafiskajiem un struktūras paraugiem.

Solis 6: Mājaslapas saskaņošana

Mājaslapas saskaņosanas ir nepieciešamas, lai klients laicīgi spētu izteikt spriedumu par mājaslapas veidošanas ievirzi un mēs veiksmīgi varētu ieturēt optimālo kursu klienta mērķu sasniegšanai. Pēc sākumlapas revīzijas, tiek veidotas visas mājaslapas sadaļas iekš FIGMA, un tas tiek saskaņots līdz dizains ir pilnībā gatavs.

Solis 7: Mājaslapas dizaina pārnešana no FIGMA uz WordPress

Veicam saskaņotā mājaslapas dizaina pārveidi no FIGMA uz WordPress. Šis process var aizņemt sākot no 1-4 nedēļām.

Solis 8: Mājaslapas testēšanas posms

Mājaslapas testēšanas posms ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām, jo pie apjomīgas mājaslapas struktūras vienmēr gadās kādas konflikta situācijas – vai nu tās ir: nestrādājoši linki, neuzmanības kļūdas, dizaina nesaderība ar mobilajām ierīcēm un citi faktori, kas var ietekmēt lietotāja pieredzi, tādēļ mēs veltam laiku, lai rūpīgi šīs kļūdas novērstu.

Solis 9: SEO optimizācija

Tiek veikta mājaslapas standarta SEO optimizācija: uzstādīts sitemap, pārrakstīti Meta tagi, tiek ievadīti pareizi bilžu nosaukumi un ALT tagi.

Solis 10: Mājaslapas uzlikšana uz klienta servera.

Pēc mājaslapas testēšanas veicam pēdējo saskaņošanu un parliekam mājaslapu uz klienta hostinga.

Pilots komanda

Jānis Morāns projektu vadītājs
Jānis Morāns​

Mārketings, projektu vadītājs

Markuss Brikmanis
Markuss Brikmanis

SEO, vecākais programmētājs

Linda Briķe
Linda Briķe

Mārketings, projektu vadītaja

Jānis Laugalis
Jānis Laugalis

Programmētājs

Mārtiņš Strauss
Mārtiņš Strauss

Programmētājs

Mājaslapas izstrādes cenas

START-UP!
akcijas cena
no €800
Standarta cena
€1000

ietaupi €200

akcijas līdz 1. maijam

Paredzēta maziem vai jauniem uzņēmumiem – kuriem ir mērķis par sevi informēt un sniegt kontaktinformāciju.

BIZNESS PRO
akcijas cena
€1500
Standarta cena
€1700

ietaupi €200

akcijas līdz 1. maijam

Paredzēta vidējiem uzņēmumiem – klientu piesaistei, SEO, mārketinga optimizēšanai un zīmola uzlabošanai.

ADVANCED
akcijas cena
€2500
Standarta cena
€2800

ietaupi €200

akcijas līdz 1. maijam

Liela apjoma, komplicētas struktūras mājaslapa vidējiem un lieliem uzņēmumiem.

Mājaslapas portfolio

Mājaslapas izstrādes atsauksmes

Realizējot klienta ieceres – prasme kreatīvi uztvert tā vēlmes, vajadzības un ieceres būtību gan verbālā, gan neverbālā formā; profesionālā ētika un godīgums; labā kvalitāte; mobilitāte; plašs un interesants piedāvājumu klāsts. Paldies!

Inga Audere

5/5
Paldies, pilots.lv par veiksmīgo sadarbību projektā linkedtoskills.com Lieliska komunikācija ar lapas veidotājiem gan struktūras, gan SEO jautājumos.

Linked & Skills

5/5
Vērtējot savstarpējo sadarbību, esam ļoti apmierināti un patīkami pārsteigti par pilots.lv ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Īpaši novērtējam viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu vajadzībās, viņu aizrautību, vēlmi atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus un atbildības sajūtu par veicamo darbu un tā rezultātu. Rekomendējam šo uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!

Guntis Karelis

5/5

GK Neiroklīnika

Paldies pilots.lv par Jūsu ieguldīto darbu mūsu mājas lapas izveidē! Projekta izpildes laikā bija patīkama komunikācija, tika uzklausītas visas manas vēlmes. Darbs ir izpildīts kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Es noteikti iesaku pilots.lv pakalpojumus kompānijām, kuras vēlas izveidot profesionālu mājas lapu.

Dzintra Suste

5/5

fascinoconcept.co.uk

Mūsu vadlīnijas un vertības veidojot mājaslapu:

1. Ieklausīties klientos

Pirms uzsākt projektu ir nepieciešams saprast, kāda ir klientu vīzija, bieži ir situācijas, kad klients īsti pat nezin, kādu mājaslapu vēlas, vai arī ir nojausma, piemēri, bet par reālo pienesumu biznesam tā arī nav padomāts. Tādēļ, pirms uzsākam plānot, veicam ZOOM iepazīšanās vizīti vai tikšanos mūsu ofisā.

2. Stratēģijas izveide

Kad ir noskaidrots, dēļ kā ir nepieciešama mājaslapa, ir jānoskaidro, kas ir uzņēmuma potenciālie klienti. Ar mārketinga stratēģiju ir iespējams noteikt:

  • kas ir klients,
  • kā uzņēmums var palīdzēt klientam atrisināt problēmu,
  • ar kādiem līdzekļiem mājaslapa to atrisinās
  • ar ko šis modelis būs labāks par esošo konkurentu piedāvātajiem risinājumiem?

3. SEO/tunelis, UX/UI, konversijas​

Šie 3 modeļi ir obligāti, lai uzņēmumam mājaslapa nestu peļņu vai guvumu.
SEO/tunelis UX, UI konversijas
Kas tas ir? SEO – mājaslapas optimizācija, lai pakāptos Googles un citos meklētajservisos augstākās pozīcijās. Tunelis – vieta, kur ar mārketinga paņēmieniem tiek piesaistīta potenciālā klienta uzmanība, vai tas ir sociālo tīklu posts, reklāma vai video. UX (lietotāja pieredze) – optimizēts mājaslapas dizains, struktūra un funkcionalitāte. UI (lietotāja saskarne) – mājaslapa ir vizuāli un interaktīvi veidota, lai būtu skaidra un intuitīva lietošana. Konversija -process, kad potenciālais klients tiek pārvērsts par realizētu klientu.
Ko tas veic? Liek potenciālajam klientam izdarīt 2. soli – uzzināt vairāk, iegādāties vai pievienoties. Liek potenciālajam klientam viegli, bez sarežģījumiem veikt nepieciešamo darbību: iegūt/meklēt informāciju, iegādāties produktu/pakalpojumu vai piereģistrēties.  Konversijas mērķis ir radīt darbības, kas tiek veiktas mājaslapā, piemēram, reģistrēšanās, pirkums vai zvanīšana/e-pasta rakstīšana.

Mūsu bizness ir balstīts uz attiecībām – tas izklausās klišejiski, bet tā ir patiesība! Mēs uzskatām, ka veiksmīga sadarbība ar klientu nodrošina tā atgriešanos ar jaunām idejām un projektiem. Mēs esam strādājuši ar jaunizveidotiem uzņēmumiem, maziem uzņēmumiem un lielām korporācijām, nodrošinām profesionālu un uzticamu mājaslapu dizainu un SEO ar izmērāmiem rezultātiem.
Mūsdienās ar skaistu mājas lapu vien nepietiek, tai ir jābūt arī funkcionālai un sasniedzamai Google meklētājservisā. Šobrīd ir iespējams mājaslapu izveidot pašu spēkiem bez maksas, bet tikai pieredzējuši eksperti mājaslapas izveidē spēs to optimizēt pēc 2023. gada standartiem: uzlabot “lietotāja pieredzi”, SEO optimizāciju un mārketinga stratēģiju.

mājaslapas izveide Rīgā uzņēmumam
mājaslapas izveide Liepājā uzņēmumiem

Mūsu bizness ir balstīts uz attiecībām – tas izklausās klišejiski, bet tā ir patiesība! Mēs uzskatām, ka veiksmīga sadarbība ar klientu nodrošina tā atgriešanos ar jaunām idejām un projektiem. Mēs esam strādājuši ar jaunizveidotiem uzņēmumiem, maziem uzņēmumiem un lielām korporācijām, nodrošinām profesionālu un uzticamu mājaslapu dizainu un SEO ar izmērāmiem rezultātiem.
Mūsdienās ar skaistu mājas lapu vien nepietiek, tai ir jābūt arī funkcionālai un sasniedzamai Google meklētājservisā. Šobrīd ir iespējams mājaslapu izveidot pašu spēkiem bez maksas, bet tikai pieredzējuši eksperti mājaslapas izveidē spēs to optimizēt pēc 2023. gada standartiem: uzlabot “lietotāja pieredzi”, SEO optimizāciju un mārketinga stratēģiju.

Biežāk uzdotie jautājumi

Uz šo jautājumu nav vienas atbildes. Mājas lapas dizains tiek piedāvāts, pamatojoties uz katra projekta vajadzībām atsevišķi. Katra mājaslapa ir unikāla, un tai ir nepieciešami dažādi komponenti. Mēs uzdosim daudz jautājumu, novērtēsim jūsu vajadzības un, pamatojoties uz šo novērtējumu, sniegsim cenas piedāvājumu. Mūsu zemākā cena par ‘Vizītkartes” tipa mājas lapu sākas no €800. Lūdzu, sazinieties ar mums pilots@pilots.lv, lai sāktu cenu noteikšanas procesu!

Mūsu standarta projekta izstrādes laiks ir no 2-6 mēnešiem, atkarībā cik liels ir šis projekts, cik ātri jūs varēsiet sniegt visu nepieciešamo informāciju un cik ātri spēsim tikt galā ar revīzijām. Mūsu vīzija ir neiziet uz kvantitāti ar vairākiem klientu projektiem vienlaicīgi, ja tas varētu paildzināt jūsu mājaslapas izveidi.

Pilnīgi noteikti! Mobilajām ierīcēm piemērotas mājaslapas izveide ir svarīgāka nekā jebkad agrāk! Mēs nodrošinām, ka jūsu lapa ir adaptīva mūsdienu ierīcēs un pārlūkprogrammās.

Jūsu ieguldījums un atsauksmes ir ļoti svarīgas mājaslapas izstrādes procesā. Mēs uzdosim daudz jautājumu par jūsu vajadzībām, jūsu simpātijām, jūsu vēlmēm, lai izstrādātu pareizo dizainu un funkcionalitāti. Mēs arī lūdzam jūs dalīties ar citu, līdzīgu mājaslapu paraugiem, pirms mēs sākam jūsu projektu. Atcerieties, ka šī ir jūsu mājaslapa, un mums ir nepieciešama jūsu palīdzība un norādījumi par jūsu galīgo redzējumu. Mēs esam komanda un ceram uzklausīt jūsu idejas.

Pēc mājaslapas saņemšanas jums būs tai pilna piekļuve, lai patstāvīgi spētu atjaunināt informāciju. Mēs mājaslapas veidojam uz WordPress CMS bāzes – izmantojot Elementor  PRO pagebuilder, kas krasi jums atvieglos darba procesu. Tomēr, mēs iesakām sarežģītākas izmaiņas un apkopi uzticēt profesionālim (web izstrādātājam), piemēram, spraudņu atjauninājumus, dizaina vai struktūras izmaiņas un citas sarežģītas funkcionalitātes pārveides.

Mēs pieprasām, lai jūs nodrošinātu visus tekstus un tulkojumus. Jūs esat savas nozares eksperts, tādēļ, bez šaubām jūsu sagatavotie teksti būs visatbilstošākie.

Mēs sniedzam mājaslapas uzturēšanas un administrēšanas pakalpojumus. Sīkāk varat iepazīties sadaļā – MĀJAS LAPAS ADMINISTRĒŠANA

Nē, par hostingu un domēna iegādi atbildīgi esat jūs. Protams, mēs varam sniegt konsultāciju kur tos vislabāk iegādāties.

Pilots.lv veido kvalitatīvas mājaslapas, kas iekļauj pārbaudītu spraudņu integrēšanu. Mūsu ieteiktie hostingi (mājaslapas uzturēšanas serviss) nodrošina SSL sertifikātus. Ja nepieciešams, uzstādam mājaslapai papildus drošības spraudņus, kā arī veidojam pirmreizējo rezerves kopiju. Protams, der atcerēties, ka nākotnē jūs būsiet atbildīgs par mājaslapas drošību: periodisku rezerves kopiju veikšanu, spraudņu atjaunināšanu un piekļuves datu nenopludināšanu. Ja vēlēsities drošību uzticēt mums – mēs sniegsim administrēšanas pakalpojumus.

MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE - mājas lapas izveide, seo, mārketings

Piedāvājam izstrādāt kvalitatīvas SEO, mārketinga un UX prasībām atbilstošas mājaslapas. Jēgpilnas mājaslapas izstrāde 2022 cenas

Product Brand: Mājaslapas izstrāde

Product Currency: EUR

Product Price: 900

Product In-Stock: InStock

Editor's Rating:
5