digitālais mārketings pakalpojumi

MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE

Pilots.lv veic pilnu mājas lapas izstrādi Liepājā un visā Latvijā -  maziem un vidējiem uzņēmumiem. Individuālas mājas lapas konsultācijas Kurzemes rajonā un attālinātas Latvijas reģionā un ārpus tās.

MĀJAS LAPAS DIZAINS - IZSTRĀDE

Mūsdienās ar skaistu mājas lapu vien nepietiek, tai ir jābūt arī funkcionālai un sasniedzamai Google meklētājservisā. Šobrīd ir iespējams mājas lapu izveidot pašu spēkiem bez maksas, bet tikai pieredzējuši eksperti mājas lapas izveidē spēs to optimizēt pēc 2021. gada standartiem: uzlabot “lietotāja pieredzi”, SEO optimizāciju un mārketinga stratēģiju.

Veidojam mājas lapas pēc mārketinga principiem – fokusētu uz klientu – lai tā – ne tikai labi izskatās, bet arī nes peļņu!

Vizītkarte

sākot no €500

Paredzēta maziem uzņēmumiem – kuriem ir mērķis par sevi informēt un sniegt kontaktinformāciju

Biznesa mājas lapa

sākot no €700

Paredzēta vidējiem uzņēmumiem – klientu piesaistei un zīmola uzlabošanai

Bizness PRO

sākot no €1500

Liela apjoma, komplicētas struktūras mājas lapa vidējiem un lieliem uzņēmumiem.

Interneta veikals

sākot no €700

Interneta veikala izveide, kas fokusēta uz UX un mārketingu.

MĀJAS LAPAS DIZAINS - IZSTRĀDE
majas lapas izveides klienti

PIEREDZE

Ar mājas lapu veidošanu nodarbojamies kopš 2005. gada. Lai arī pieredze ir gūta – koncentrējamies uz jaunām un inovatīvam mājas lapas izstrādes tehnikām. Projektus veidojam ar reklāmas specialitātē iegūtajām zināšanām. Piedāvājam saviem klientiem 2021. gada līmeņa dizainu un risinājumus.

KLIENTI

Sadarbojamies ar plaša spektra klientu loku visā pasaulē. Spēsim rast risinājumu jebkura līmeņa projektos. Pirms sākam veidot mājas lapu – noskaidrojam uzņēmuma darbības sfēras specifiku un koncentrējamies uz uzņēmuma noteiktās problēmas atrisināšanu.

majas lapas izveides serviss

SERVISS

Neveidojam “konveijera” tipa mājas lapas, bet strādājam ar katru projektu individuāli, sniegsim  konsultāciju, lai jums palīdzētu sasniegt vēlamos rezultātus. Lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu servisu – fokusējamies uz kvalitāti – nevis kvantitāti. Katrai mājas lapai nodrošinām 2 gadu garantiju.