par-pilots-majas-lapas-izveide-web design

DIGITĀLAIS MĀRKETINGS 2022

Pilots.lv veic mājas lapas izstrādi iekļaujot mārketinga stratēģijas pamatprincipus, lai jūsu mājas lapa sniegtu rezultātus!

DIGITĀLAIS MĀRKETINGS - UZLABO KLIENTU PIESAISTI

Jūsu mājas lapu apmeklē – bet nav rezultāta? Apmeklētāji tajā uzturas vien dažas sekundes? Ja vēlaties sasniegt maksimālus rezultātus ir nepieciešams stratēģisks mārketinga plāns. Piedāvājam sen pārbaudītus un inovatīvus risinājumus jūsu uzņēmuma izaugsmei. Piedāvājam palīdzēt izvietot gan maksas – gan bezmaksas reklāmas. Kas ir DIGITĀLAIS MĀRKETINGS?

DIGITĀLAIS MĀRKETINGS - UZLABO KLIENTU PIESAISTI

Mārketinga konsultācija mazajiem, vidējiem un StartUp uzņēmumiem

Pirms veidojat mājas lapu – iesakām investēt mūsu piedāvātajā mārketinga konsultācijā. Tikai pēc jūsu biznesa izprašanas ir iespējams izveidot veiksmīgu mājas lapu!

Ko sniedz mārketinga konsultācija?

Ja esat tikko sākuši apgūt digitālo tirgu – lai ietaupītu laiku un liekas investīcijas – ir nepieciešams tam sagatavoties. Panākumi nāk ar zināšanām! Sadarbojoties ar daudziem uzņēmējiem – esam novērojuši, ka pat tad, ja viņi zina savu biznesu līdz sīkumiem – daudzas iespējas tiek palaistas garām.

Mārketinga konsultācijas laikā mēs izpratīsim – kā jūsu uzņēmumu visoptimālāk virzīt digitālajā vidē, kā pareizi komunicēt ar jūsu potenciālajiem klientiem un kā tiks veidots un stiprināts jūsu uzņēmuma zīmols.  Noteiksim uzņēmuma vērtības, pozīciju starp konkurentiem un soli pa solim izveidosim digitālā mārketinga stratēģisko plānu.

Mārketinga konsultācijas norise

Konsultācija sadalīta divās Zoom vizītēs, katra ilgst aptuveni stundu.

1Iepazīšanās ar uzņēmuma specifiku.1h
2Atskaites, ieteikumi un mārketinga stratēģijas izveide.1h

Mārketinga konsultācijas cena €100*

*ja pēc konsultācijas izvēlēsieties mājas lapu izstrādāt pie mums – iegūsiet 100€ atlaidi no mājas lapas izstrādes izmaksām.

DIGITĀLAIS MĀRKETINGS - TĀ IR 21. GADSIMTA IESPĒJA MAZIEM UN VIDĒJIEM UZŅĒMUMIEM

Informācijas laikmets ir noslēdzies, šobrīd valda izklaides laikmets. Vai tavs uzņēmums ir tam sagatavojies?

KONSULTĀCIJA

  • Mērķu izvirzīšana
  • Sniedzam izstrādātu stratēģiju jūsu uzņēmuma reklamēšanai internetā
  • Vadīšanās pēc izstrādātā plāna
  • Rezultātu apkopošana un secinājumi

Uzņēmuma audits, tirgus izpēte, uzņēmuma stratēģijas sagatavošana un realizēšana, projektu uzraudzība. Mārketings interneta pasaulē ir dinamisks un tradicionālās stratēģijas vairs nav efektīvas – mēs jums palīdzēsim sasniegt gaidīto rezultātu. Mūsu mērķis nav tērēt lielu budžetu, bet gan ar efektīviem paņēmieniem apsteigt jūsu konkurentus.

POPULĀRĀKIE INTERNETA MĀRKETINGA KANĀLI

TikTok

Šī brīža līderis – plašs, viegli sasniedzams klientu loks – zīmola stiprināšanai un tuneļa veidošanai uz jūsu pārdošanas lapu.

YouTube

Video meklēšana  – Youtube ir otrais populārākais meklētājserviss aiz Googles. Video palīdz jūsu uzņēmumam stiprināt zīmolu un sniegt vizuālu informāciju, lai klientu iedrošinātu veikt pirkumu.

Google

SEO un reklāma – Ar SEO palīdzību ir iespējams apsteigt konkurentus.

Linkedin

Reāli klienti – Linkedin ir vietne kur ātri, dēļ mazās konkurences, varat atrast klientus!

Facebook

Ar lieliem līdzekļiem – izcili rezultāti – Facebook joprojām ir viens no populārākajiem reklāmas sniedzējiem – bet reālo atdevi varat gūt tikai investējot attiecīgas summas.

Pinterest

Vizuālā reklāma  – Pinterst ir lielisks “papildus kanāls” ja jūsu piedāvātais produks/pakalpojums ir vizualizējams.

Instagram

Vizuālā reklāma  – Nedaudz pozīcijas zaudējis – bet – joprojām aktuāls mārketinga kanāls zīmola veidošanai un preču pārdošanai.

Twitter

Zīmola veidošana  – “papildus kanāls” uzņēmuma tēla veidošanā un aktuālākās informācijas sniegšanā.

Sazinies ar mums.