esošās mājas lapas audits pakalpojumi

ESOŠĀS MĀJAS LAPAS AUDITS

ESOŠĀS MĀJAS LAPAS AUDITS DOD IESPĒJU NOSKAIDROT MĀJAS LAPAS STIPRĀKĀS UN VĀJĀKĀS VIETAS

MĀJAS LAPAS AUDITS

Mājas lapas audits ir vajadzīgs, lai noskaidrotu, kādi uzlabojumi ir nepieciešami mājas lapai. Piedāvājam vizuālo auditu – apskatot mājas lapu virspusēji un padziļināto mājas lapas auditu – pieslēdzoties mājas lapas CMS sistēmai.

Pēc audita sniegsim jums informāciju par mājas lapas ielādes ātrumu, mājas lapas drošību, lapas apmeklējumu statistiku, vizuālo un funkcionālo efektivitāti (UX), mājas lapas atbilstību mobilajām ierīcēm, grafiskajām un tehniskajām kļūdām, kas rada kaitējumu UX un SEO.

par-pilots-majas-lapas-izveide-web design

KĀDĒĻ NEPIECIEŠAMS MĀJAS LAPAS AUDITS?

Mājas lapas auditu izvēlas divos gadījumos – vai nu jūsu mājas lapa ir vizuāli un tehniski novecojusi – vai arī mājas lapa nesniedz vēlamos rezultātus. 

Ja mājas lapa ir vizuāli un tehniski novecojusi – nepieciešams veikt auditu, lai saprastu – kādi uzlabojumi ir nepieciešami, lai samazinātu izmaksas mājas lapas pārveidošanā. Jānoskaidro – vai pietiks tikai ar minimālu iejaukšanos – vai arī mājas lapa būs jāpārtaisa no nulles. 

Ja mājas lapa atbilst mūsdienīga dizaina un tehniskajiem standartiem, bet nenes vēlamos rezultātus – ir jāsaprot apmeklētāju paradumus un vēlmes. Bieži vien interneta vietne nenes rezultātus dēļ slikta UX (User Experience). Laba UX (tulkojumā – lietotāja pieredze) nosaka – vai mājas lapas apmeklētājam ir viegli to lietot, vai visas sadaļu funkcijas ir saprotams, vai dizaina elementi netraucē uztvert informāciju. Pārāk sarežģītas un nesaprotamas mājas lapas funkcijas jūsu klientam traucē iegādāties produktu vai iegūt informāciju.

mājas lapas audits pakalpojumi analīze

SEO audits

UX audits

Tehniskais audits

Grafiskais audits

Mārketinga audits

SEO audits

SEO audits tiek veiks, ja mājas lapa ar noteiktajiem atslēgas vārdiem nepozicionējas pietiekami augsti Google meklētājservisā. Audita laikā nosakām mājas lapas pozīciju un iesakām kā uzlabot mājas lapas SEO.

UX audits

UX (User Experience) audits tiek veikts, ja tās apmeklētāji bieži vien apmaldās un neatrod meklētās atbildes dēļ haotiski izveidotām sadaļām, mājas lapas nesaderību ar mobilajām ierīcēm, vai arī dēļ tā, ka grafikas un teksti traucē uztvert informāciju.

Tehniskais audits

Tehniskais audits ir nepieciešams, ja mājas lapas funkcionalitāti ietekmē nekvalitatīvi izveidots kods, nekvalitatīvs serveris vai ir radušās kādas citas tehniskas problēmas: hakeru uzbrukums, mājas lapas ātrdarbība, konflikts starp implementētiem spraudņiem u.c. 

Grafiskais audits

Grafiskā audita laikā tiek izvērtētas mājas lapas attēlu un grafisko elementu efektivitāte un optimizācija.

Mārketinga audits

Mārketinga audits ir nepieciešams, ja mājas lapa tiek apmeklēta, bet tas nenes vēlamos rezultātus, klienti ātri pamet lapu vai arī netiek iegādāts vēlamais produkts vai pakalpojums.

MĀJAS LAPAS AUDITA cenas

Mūsu piedāvātā auditora stundas likme ir €30 stundā. Stundu skaitu nosaka izvēlētā audita vai auditu kopumu specifikas. 

Sazinies ar mums.