ESOŠĀS MĀJAS LAPAS AUDITS

ESOŠĀS MĀJAS LAPAS AUDITS DOD IESPĒJU NOSKAIDROT

MĀJAS LAPAS STIPRĀKĀS UN VĀJĀKĀS VIETAS

MĀJAS LAPAS AUDITS

Mājas lapas audits ir nepieciešams, lai noskaidrotu, kādi uzlabojumi ir nepieciešami mājas lapai. Piedāvājam vizuālo auditu – apskatot mājas lapu virspusēji un padziļināto mājas lapas auditu – pieslēdzoties mājas lapas CMS sistēmai.

Pēc audita sniegsim jums informāciju par mājas lapas ielādes ātrumu, mājas lapas drošību, lapas apmeklējumu statistiku, vizuālo un funkcionālo efektivitāti (UX), mājas lapas atbilstību mobilajām ierīcēm, grafiskajām un tehniskajām kļūdām, kas rada kaitējumu UX un SEO.

KĀDĒĻ NEPIECIEŠAMS MĀJAS LAPAS AUDITS?

Mājas lapas auditu izvēlas divos gadījumos – vai nu jūsu mājas lapa ir vizuāli un tehniski novecojusi – vai arī mājas lapa nesniedz vēlamos rezultātus. 

Ja mājas lapa ir vizuāli un tehniski novecojusi – nepieciešams veikt auditu, lai saprastu – kādi uzlabojumi ir nepieciešami, lai samazinātu izmaksas mājas lapas pārveidošanā. Jānoskaidro – vai pietiks tikai ar minimālu iejaukšanos – vai arī mājas lapa būs jāpārtaisa no nulles. 

Ja mājas lapa atbilst mūsdienīga dizaina un tehniskajiem standartiem, bet nenes vēlamos rezultātus – ir jāsaprot apmeklētāju paradumus un vēlmes. Bieži vien interneta vietne nenes rezultātus dēļ slikta UX (User Experience). Laba UX (tulkojumā – lietotāja pieredze) nosaka – vai mājas lapas apmeklētājam ir viegli to lietot, vai visas sadaļu funkcijas ir saprotams, vai dizaina elementi netraucē uztvert informāciju. Pārāk sarežģītas un nesaprotamas mājas lapas funkcijas jūsu klientam traucē iegādāties produktu vai iegūt informāciju.

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI