INTERNETA VEIKALA IZSTRĀDE 2023

Interneta veikals nav tikai preču katalogs, tas ir stratēģiski plānots mārketinga projekts.

INTERNETA VEIKALA IZSTRĀDE 2023

Pilots.lv veic pilnu profesionālas interneta veikala izstrādi Rīgā, Liepājā un visā Latvijā!

Interneta veikala izstrāde – maziem un vidējiem uzņēmumiem. Individuālas mārketinga stratēģijas konsultācijas, produkta virzīšana tirgū, tirgus izpēte un reklāma.

Kādēļ izvēleties mājaslapas izveidi pie Pilots.lv?

Pieredze

Ar mājas lapu veidošanu nodarbojamies kopš 2005. gada. Lai arī pieredze ir gūta – koncentrējamies uz jaunām un inovatīvam mājas lapas izstrādes tehnikām. Projektus veidojam ar reklāmas specialitātē, UX | UI un SEO iegūtajām zināšanām.

Klienti

Sadarbojamies ar plaša spektra klientu loku visā pasaulē. Spēsim rast risinājumu jebkura līmeņa projektos. Pirms sākam veidot mājas lapu – noskaidrojam uzņēmuma darbības sfēras specifiku un koncentrējamies uz uzņēmuma noteiktās problēmas atrisināšanu.

Serviss

Neveidojam “konveijera” tipa mājas lapas, bet strādājam ar
katru projektu individuāli, sniegsim konsultāciju, lai jums palīdzētu sasniegt vēlamos rezultātus. Lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu servisu – fokusējamies uz kvalitāti – nevis kvantitāti.

Internetveikala izstrādes process

Lai veiksmīgi un ātri izveidotu internetveikalu ir nepieciešams tās izstrādes procesu strukturēt. Pilots.lv piedāvā iespēju ielūkoties internetveikalu izveides soļos.

Solis 1: Internetveikala konsultācija

Pirms ķeramies pie darbiem vēlams noskaidrot, kam šis internetveikals būs domāts:

  • produkta vai pakalpojuma vai kursu pārdošanai
  • kāds ir vēlamais internetveikala mērķis
  • kāda ir vēlamā internetveikala auditorija

Solis 2: Internetveikala cenas noteikšana

Apzinoties jūsu vēlmes izveidosim cenu piedāvājumu. Šobrīd piedāvājam internetveikala izveides plānus: I-VEIKALS START, I-VEIKALS BIZNESS, I-VEIKALS PRO.

Solis 3: Tirgus (konkurentu) izpēte

Lai radītu veiksmīgu digitālo risinājumu ir jāapzinās jūsu produkta vai pakalpojuma pozīcija digitālajā tirgū. Noteiksim kādi būtu nepieciešamie paņēmieni, lai sekmīgi virzītu projektu.

Solis 4: Internetveikala struktūras veidošana

Kad mēs esam ieguvuši visu nepieciešamo informāciju par jūsu produktu/pakalpojumu un biznesa sfēru – veidojam atbilstošu internetveikala struktūru.

Solis 5: Internetveikala dizains

Mēs sākam ar sākumlapas veidošanu. Tas ir pirmais solis, jo gandrīz vienmēr pirmo iespaidu par jums klients gūst no sākumlapas. Šajā procesā mēs nosakām krāsu shēmu, fontus un kopējo stilu, kas tiks izmantots visā vietnē.

Solis 6: Internetveikala revīzija

Mājaslapas revīzijas ir nepieciešamas, lai klients laicīgi spētu izteikt spriedumu par mājaslapas veidošanas ievirzi un mēs veiksmīgi varētu ieturēt optimālo kursu klienta mērķu sasniegšanai.

Solis 7: Internetveikala testēšanas posms

Internetveikala testēšanas posms ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām, jo pie apjomīgas internetveikala struktūras vienmēr gadās kādas konflikta situācijas – vai nu tās ir: nestrādājoši linki, neuzmanības kļūdas, dizaina nesaderība ar mobilajām ierīcēm un citi faktori, kas var slikti ietekmēt lietotāja pieredzi, tādēļ mēs veltam laiku, lai rūpīgi šīs kļūdas novērstu.

Pilots komanda

Jānis Morāns projektu vadītājs
Jānis Morāns​

Mārketings, projektu vadītājs

Markuss Brikmanis
Markuss Brikmanis

SEO, vecākais programmētājs

Linda Briķe
Linda Briķe

Mārketings, projektu vadītaja

Jānis Laugalis
Jānis Laugalis

Programmētājs

Mārtiņš Strauss
Mārtiņš Strauss

Programmētājs

Interneta veikala izstrādes cenas

I -VEIKALS START
akcijas cena
no €1300
Standarta cena
€1400

ietaupi €100

akcijas līdz 1. maijam

Paredzēts maziem uzņēmumiem līdz 50 produktiem – klientu piesaistei, SEO, mārketinga optimizēšanai un zīmola uzlabošanai.

 
I-VEIKALS BIZNESS
akcijas cena
€1600
Standarta cena
€1700

ietaupi €100

akcijas līdz 1. maijam

Paredzēta vidējiem uzņēmumiem ar 50+ produktiem – klientu piesaistei, SEO, mārketinga optimizēšanai un zīmola uzlabošanai.

 
I-VEIKALS PRO
akcijas cena
€2500
Standarta cena
€2800

ietaupi €300

akcijas līdz 1. maijam

Paredzēts lieliem uzņēmumiem ar vismaz 200+ produktiem – klientu piesaiste, SEO, mārketinga optimizēšanai un zīmola uzlabošanai.

Mājaslapas portfolio

Mājaslapas izstrādes atsauksmes

Realizējot klienta ieceres – prasme kreatīvi uztvert tā vēlmes, vajadzības un ieceres būtību gan verbālā, gan neverbālā formā; profesionālā ētika un godīgums; labā kvalitāte; mobilitāte; plašs un interesants piedāvājumu klāsts. Paldies!

Inga Audere

5/5
Paldies, pilots.lv par veiksmīgo sadarbību projektā linkedtoskills.com Lieliska komunikācija ar lapas veidotājiem gan struktūras, gan SEO jautājumos.

Linked & Skills

5/5
Vērtējot savstarpējo sadarbību, esam ļoti apmierināti un patīkami pārsteigti par pilots.lv ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Īpaši novērtējam viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu vajadzībās, viņu aizrautību, vēlmi atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus un atbildības sajūtu par veicamo darbu un tā rezultātu. Rekomendējam šo uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!

Guntis Karelis

5/5

GK Neiroklīnika

Paldies pilots.lv par Jūsu ieguldīto darbu mūsu mājas lapas izveidē! Projekta izpildes laikā bija patīkama komunikācija, tika uzklausītas visas manas vēlmes. Darbs ir izpildīts kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Es noteikti iesaku pilots.lv pakalpojumus kompānijām, kuras vēlas izveidot profesionālu mājas lapu.

Dzintra Suste

5/5

fascinoconcept.co.uk

MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE - mājas lapas izveide, seo, mārketings

Piedāvājam izstrādāt kvalitatīvas SEO, mārketinga un UX prasībām atbilstošas mājaslapas. Jēgpilnas mājaslapas izstrāde 2022 cenas

Product Brand: Mājaslapas izstrāde

Product Currency: EUR

Product Price: 900

Product In-Stock: InStock

Editor's Rating:
5