MĀJAS LAPAS ADMINISTRĒŠANA - DROŠĪBA

MĀJAS LAPAS ADMINISTRĒŠANA

SNIEDZAM PAKALPOJUMUS - MĀJAS LAPAS ADMINISTRĒŠANĀ NODROŠINAM LAI MAJAS LAPA BŪTU ATJAUNOTA UN DROŠA!

MĀJASLAPAS ADMINISTRĒŠANA: DROŠĪBA!

Katrai mājas lapai ir nepieciešama administrēšana. Pilots.lv piedāvā iespēju administrēt mājas lapu jūsu vietā, lai tā vienmēr būtu atjaunota un droša. Ik pa laikam – mājas lapas CMS sistēma un tās spraudņi tiek atjaunoti, lai nodrošinātu mājas lapas ātrdarbību un aizlāpītu caurumus pa kuriem ļaunprātīgi lietotāji tai var kaitēt.

Pēc mājas lapas izveides ir nepieciešama tās administrēšana. Administrēšanā ietilpst: jauna satura pievienošana, pluginu (papildprogrammu) atjauninājumu veikšana, rezerves kopiju (back up) veidošana un mājas lapas apmeklētāju statistikas apkopošana. Periodiski visas šīs funkcijas ir jāveic, lai mājas lapa būtu aktīva un droša.

KĀPĒC MĀJAS LAPAI NEPIECIEŠAMA ADMINISTRĀCIJA?

MĀJAS LAPAS ADMINISTRĒŠANAS CENAS

Mājas lapas standarta apkope

Nodrošinām standarta funkcijas veiksmīgai mājas lapas darbībai: iknedēļas rezerves kopiju veikšana, spraudņu atjaunošana un monitorings.

no €15 / mēnesī

Darbs ar mājas lapas satura rediģēšana

Piedāvājam administrēt mājas lapas saturu: strādājam pie teksta ievades, dzēšanas un labošanas. Bilžu un grafiku pievienošana/dzēšana.

no €30 / stundā*

* Pārsniedzot 25 h darba apjomu – tiek samazināta stundas likme €20/h

Darbs ar mājas lapas uzturēšanu

Tehnisko jautājumu risināšana. Veidojam rezerves kopijas, atjaunojam mājas lapas spraudņus un moduļus, novēršam tehniska rakstura kļūdas.

no €30 / stundā*

* Pārsniedzot 25 h darba apjomu – tiek samazināta stundas likme €20/h

Interneta veikalu administrēšana

Interneta veikalu administrēšana: preču pakalpojumu pievienošana, dzēšana un labošana. Kļūdu novēršana. Rezerves kopiju veikšana, spraudņu atjaunošana.

no €30 / stundā*

* Pārsniedzot 25 h darba apjomu – tiek samazināta stundas likme €20/h

mājaslapas administrēšana wordpress 2022
Neatjaunināts wordpress mājas lapas administrēšanas panelis.

Mājas lapas administrēšana

Mājas lapas satura administrēšana

PAPILDUS PAKALPOJUMI

SSL sertifikāta uzstādīšana

Uzstādām jūsu mājas lapai SSL sertifikātu. SSL sertifikāti nodrošina konfidenciālu informācijas apmaiņu starp mājas lapu un jūsu klientiem. SSL-sertifikāts kalpos kā garantija, ka nododamie dati tiks pasargāti ar drošu šifrēšanas algoritmu un nebūs pieejami trešajām personām nesankcionētai apskatei. Parasti hostinga kompānijas automātiski nodrošina bezmaksas SSL sertifikātus, bet ja tehnisku iemeslu dēļ tas neuzrādās jūsu mājas lapā – tas attiecīgi ir jāpievieno manuāli.

Standarta SSL sertifikāta uzstādīšana un konfigurēšana - €25

Mājas lapas pārnešana uz jauna servera (hostinga)

Nodrošinām mājas lapas failu pārnešanu uz jaunu serveri. Ja vēlaties pārnest mājas lapu uz ātrāku serveri citā hostinga kompānijā – izveidosim tās kopiju un augšupielādēsim uz jaunā hostinga servera.

Mājas lapas failu pārnešana uz cita servera - sākot no €25

Sazinies ar mums.