MĀJASLAPAS ADMINISTRĒŠANA

Mēs parūpēsimies, lai jūsu mājaslapa ir droša, ātra un vienmēr atjaunota!

Mājaslapas administrēšana

MĀJASLAPAS ADMINISTRĒŠANA: DROŠĪBA!

Katrai mājas lapai ir nepieciešama administrēšana. Pilots.lv piedāvā iespēju administrēt mājas lapu jūsu vietā, lai tā vienmēr būtu atjaunota un droša. Ik pa laikam – mājas lapas CMS sistēma un tās spraudņi tiek atjaunoti, lai nodrošinātu mājas lapas ātrdarbību un aizlāpītu caurumus pa kuriem ļaunprātīgi lietotāji tai var kaitēt.

KĀPĒC MĀJAS LAPAI NEPIECIEŠAMA ADMINISTRĀCIJA?

Pēc mājas lapas izveides ir nepieciešama tās administrēšana. Administrēšanā ietilpst: jauna satura pievienošana, pluginu (papildprogrammu) atjauninājumu veikšana, rezerves kopiju (back up) veidošana un mājas lapas apmeklētāju statistikas apkopošana. Periodiski visas šīs funkcijas ir jāveic, lai mājas lapa būtu aktīva un droša.

Mājaslapas izstrādes cenas

MĀJAS LAPAS STANDARTA
APKOPE

Cena

no €15 menesī

Nodrošinām standarta funkcijas veiksmīgai mājas lapas darbībai: iknedēļas rezerves kopiju veikšana, spraudņu atjaunošana un monitorings.

MĀJAS LAPAS
uzturēšana

Cena

no €30 stundā

Piedāvājam administrēt mājas lapas saturu: strādājam pie teksta ievades, dzēšanas un labošanas. Bilžu un grafiku pievienošana/dzēšana.

MĀJAS LAPAS SATURA
REDIĢĒŠANA

Cena

no €30 stundā

Tehnisko jautājumu risināšana. Veidojam rezerves kopijas, atjaunojam mājas lapas spraudņus un moduļus, novēršam tehniska rakstura kļūdas.

Papildus pakalpojumi

  • SSL sertifikāta uzstādīšana

Uzstādām jūsu mājas lapai SSL sertifikātu. SSL sertifikāti nodrošina konfidenciālu informācijas apmaiņu starp mājas lapu un jūsu klientiem. SSL-sertifikāts kalpos kā garantija, ka nododamie dati tiks pasargāti ar drošu šifrēšanas algoritmu un nebūs pieejami trešajām personām nesankcionētai apskatei. Parasti hostinga kompānijas automātiski nodrošina bezmaksas SSL sertifikātus, bet ja tehnisku iemeslu dēļ tas neuzrādās jūsu mājas lapā – tas attiecīgi ir jāpievieno manuāli.

Standarta SSL sertifikāta uzstādīšana un konfigurēšana – €25